Náš příběh

CO DĚLÁME?

Vyrábíme dřevěná okna již osm let pro privátní i korporátní klientelu. Jsme specialisté na jakýkoliv typ dřevěného okna od moderních profilů až po historické.

Naším hlavním sortimentem je výroba nových dřevěných oken, dveří a portálů (prosklených, posuvných, velkoplošných dveří). Realizujeme také repase starých a historických oken i dveří včetně výroby jejich replik. Nabídku služeb rozšiřujeme například i o výrobu nábytku.

NAŠÍ VÁŠNÍ JE DŘEVO

Naším hlavním sortimentem je výroba nových dřevěných oken, dveří a portálů (prosklených, posuvných, velkoplošných dveří). Realizujeme také repasy starých a historických oken a dveří včetně výroby jejich replik. Nabídku služeb rozšiřujeme například i o výrobu nábytku.

Ruční výroba

Každý výrobek je unikát, který prošel rukami našich řemeslníků. Jedná se vždy o práci na zakázku.

Top kvalita

Jistě budete souhlasit, že okna jsou výstavní skříní každého domu, nebo bytu a dveře dodají pocit bezpečí. Je proto naší velkou snahou, aby tyto prvky představovali co nejvyšší kvalitu ve všech směrech.

Individuální přístup

Je nutno se zmínit, že i kvalitně zpracovaný výrobek tvoří důležitou část domova a v případě individuální zakázky je naší velkou snahou, aby po zhotovení vyjadřovala osobnost zákazníka

NAŠI LIDÉ

Jádro firmy tvoří 20 zaměstnanců s odbornou praxí v trvalém pracovním poměru. Pravidelně zvyšujeme odbornost našich zaměstnanců specializovanými školeními.

ZÁZEMÍ

Disponujeme plochou o rozloze 2000 m2, vlastní technologií v podobě CNC obrábění, vysokotlakého nástřiku atd. Samozřejmostí je certifikace a výstupní kontrola všech našich výrobků.

BUDOUCNOST

Myslíme na budoucnost. Spolupracujeme se Střední průmyslovou školou stavební a Střední odbornou školou stavební
a technickou v Ústí nad Labem.

JAK PRACUJEME?

Projděte si jednotlivé fáze naší spolupráce od úvodního jednání do instalace hotových produktů a připravte se na to co váš čeká.

Úvodní jednání

Klienta vyzpovídáme a zjistíme jeho potřeby. Doporučíme a poradíme definici vhodného výrobku a specifikujeme společně všechny požadavky

Nabídka

na základě projektu nebo specifikace připravíme nabídku.

Zaměření

Bez toho to mnohdy nejde.

Dokumentace

Po zaměření připravíme smlouvu, výrobní listy a veškeré náležitosti.

Výroba

Po dohodnutí termín zařadíme zakázku do výrobního harmonogramu

Výstupní kontrola

Než výrobek předáme k instalaci, projde výstupní kontrolou.

Instalace

Výrobek naši zaměstnanci přijedou nainstalovat a proběhne předání na stavbě.